Optimum Property Logo

Optimum Property

jest firmą deweloperską powołaną przez grupę doświadczonych inwestorów dotychczas specjalizujących się w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Od 2008 roku inwestorzy z powodzeniem zrealizowali obiekty handlowo-usługowe w Łodzi, Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim oraz Andrespolu.

Pierwszą zrealizowaną inwestycją mieszkaniową Optimum Property jest butikowy budynek mieszkalny położony w otulinie wyjątkowego łódzkiego "Parku na Zdrowiu": Apartamenty Krakowska 26.
Zobacz tę realizację TUTAJ!

Ten niewielki budynek wykonany jest z niespotykaną na lokalnym rynku starannością, dbałością o detale oraz w skupieniu na potrzebach naszych wymagających klientów. Apartamenty Krakowska 26 to znakomita lokalizacja łącząca bliskość zabytkowego i największego w Łodzi kompleksu parkowego z bliskością miasta i doskonałą komunikacją. Inwestycja została rozpoczęta w marcu 2020 roku, a pierwsi mieszkańcy odebrali klucze już we wrześniu 2021 roku.

Aktualnie za rozwój i nowe inwestycje mieszkaniowe Optimum Property odpowiada zgrany zespół specjalistów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w realizacji i sprzedaży dużych przedsięwzięć deweloperskich.

Dbamy, aby obecne i przyszłe inwestycje proponowane naszym Klientom były realizowane na najwyższym poziomie, zarówno pod względem estetyki budynków, jak i funkcjonalności mieszkań.

Co dzieje się obecnie w Optimum Property? 
Z początkiem 2024 roku zakończyliśmy oficjalną sprzedaż kameralnego budynku BLISKO - Apartamenty Grota. W tej inwestycji dostępne jest obecnie tylko jedno mieszkanie gotowe do odbioru kluczy - KLIKNIJ TUTAJ, by je zobaczyć! 

Wiosną rozpoczęliśmy budowę osiedla Parkove Love przy ul. Górniczej w Łodzi vis a vis Parku im. Szarych Szeregów oraz budowę inwestycji Nova Radiostacja przy ul. Telefonicznej w Łodzi. Oba projekty można poznać bliżej w naszym Biurze Sprzedaży po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

Ponadto, przygotowujemy dla Państwa kilka nowych inwestycji mieszkaniowych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach Łodzi, m.in. w okolicach "Parku na Zdrowiu" (Polesie), osiedla Augustów (Widzew) i w centrum miasta. Ich sprzedaż planujemy rozpocząć w II połowie 2024 roku.

Ulubione ()