Optimum Property Logo

Optimum Property

jest firmą deweloperską powołaną przez grupę doświadczonych inwestorów dotychczas specjalizujących się w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Od 2008 roku inwestorzy z powodzeniem realizowali obiekty handlowo-usługowe w Łodzi, Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim oraz Andrespolu.

Pierwszą inwestycją Optimum Property jest butikowy budynek mieszkalny realizowany w otulinie największego łódzkiego parku – Apartamenty Krakowska 26.

Ten niewielki budynek budowany jest z niespotykaną na lokalnym rynku starannością, dbałością o detale oraz w skupieniu na potrzebach wymagających klientów. Apartamenty Krakowska 26 to również znakomita lokalizacja łącząca bliskość parku z bliskością miasta. Inwestycja została rozpoczęta w marcu 2020 roku, a pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze już we wrześniu 2021 roku.

Aktualnie o rozwój Optimum Property dba zgrany zespół specjalistów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w realizacji i sprzedaży dużych przedsięwzięć deweloperskich.

Zamierzamy nie ustawać w wysiłkach dążąc do tego, aby inwestycje proponowane naszym Klientom były na najwyższym poziomie zarówno pod względem estetyki budynków jak i funkcjonalności mieszkań. Jedną z takich propozycji jest kameralny budynek BLISKO - Apartamenty Grota.

Ulubione ()