Parkove Love

Zielone widoki na co dzień

Apartamenty Parkove Love to wyjątkowa inwestycja adresowana do osób, które cenią wysoki standard nieruchomości oraz komfort codziennego życia.

W dwóch kameralnych budynkach położonych w zielonej części Łodzi, przy ul. Górniczej zaprojektowaliśmy funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 m2 oraz większe (możliwość łączenia).

Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony lub tarasy. Wyjątkowa lokalizacja inwestycji sprawia, że z większości będzie można podziwiać zieloną panoramę Parku im. Szarych Szeregów. Natomiast do mieszkań na parterze będą przynależały prywatne zielone tarasy, które gwarantują niezwykle atrakcyjną dodatkową przestrzeń do spędzania wolnego czasu i odpoczynku bez potrzeby wychodzenia z mieszkania!

Zobacz listę mieszkań

Zobacz niesamowitą panoramę prezentującą otoczenie oraz przybliżony widok z poziomu poszczególnych kondygnacji.

Twój wymarzony adres

Tutaj lokalizacja gra pierwsze skrzypce! Inwestycja Parkove Love powstaje w wyjątkowym miejscu, w bezpośrednim zielonym sąsiedztwie Parku im. Szarych Szeregów. Park jest tu dosłownie na wyciągnięcie ręki, a w nim klimatyczne alejki spacerowe, malownicze trasy biegowe i ogromna przestrzeń do spędzania wolnego czasu na powietrzu. Nie brakuje miejsca do błogiego lenistwa czy organizacji pikników, zarówno w centralnej części parku, jak i na uboczu w cieniu drzew.

Kameralna okolica gwarantuje spokój i bezpieczeństwo, a sama ul. Górnicza, która zostanie zrewitalizowana w 2024 roku, umożliwia doskonałą komunikację w każdym kierunku Łodzi. Do Manufaktury możesz wybrać się spacerem, do ul. Strykowskiej dojedziesz w zaledwie 5 minut, a do ul. Piotrkowskiej i centrum w 10-15 minut!

Zadbaliśmy o wygodę mieszkańców, dlatego w budynkach zaprojektowaliśmy ciche windy, nowoczesne oświetlenie korytarzy, duży komfortowy dwupoziomowy garaż podziemny z podgrzewanym zjazdem oraz przestronne pomieszczenia gospodarcze i boxy na rowery.

Na terenie inwestycji powstaną również miejsca do ładowania samochodów elektrycznych oraz stacja naprawy rowerów. Całości dopełni eleganckie wykończenie części wspólnych, elewacja z ponadczasowymi elementami drewna i szkła oraz nasadzenia zieleni.

Przy projektowaniu inwestycji Parkove Love zadbaliśmy o każdy detal, aby sprostać Twoim wymaganiom i... spełnić Twoje marzenia! 

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj doskonałe miejsce do zamieszkania i inwestowania.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z naszym doradcą - umów spotkanie w biurze lub na budowie i poczuj Parkove Love!

Nasza inwestycja w pigułce!

Lokalizacja

Łódź – najbardziej dynamicznie rozwijająca się metropolia w Polsce. To miasto energicznych zmian, kreatywności, festiwali, różnorodności. Miejsce, które obecnie odkrywane jest na nowo, nie tylko przez turystów, ale też samych mieszkańców! Dlaczego warto tutaj mieszkać i inwestować w nieruchomości?

Łódź charakteryzuje się znakomitą infrastrukturą komunikacyjną, obejmującą skrzyżowanie autostrad A1 i A2 łączących Śląsk z Pomorzem oraz Wielkopolskę z Mazowszem, natomiast droga ekspresowa S8 łączy Łódź z Wrocławiem.

Budowany pod centrum Łodzi tunel średnicowy już wkrótce sprawi, że Łódź stanie się też centralnym punktem na kolejowej mapie Polski, umożliwiając połączenie Poznania i Wrocławia ze stolicą.

Jednak najlepsze, co Łódź ma do zaoferowania kryje się w zrewitalizowanym śródmieściu:

  • pełna smaków i muzyki ulica Piotrkowska
  • hipsterski i wielokulturowy OFF
  • znakomite centrum handlowe Manufaktura
  • kulturalne EC-1 i Monopolis
  • klimatyczny Księży Młyn
  • szlaki filmowej i włókienniczej Łodzi

Łódź to także liczne parki i tereny zielone z największym lasem miejskim w Europie, ZOO i Orientarium, Ogród Botaniczny, Aquapark Fala, Palmiarnia... i wiele innych magicznych miejsc do odkrycia!

Parkove Love to inwestycja idealna dla osób ceniących zdrowy styl życia: podróż rowerem do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut i przebiega przez śródmiejskie parki, to bezpieczny i przyjemny sposób na dotarcie na uczelnie, do biura czy na spotkanie z przyjaciółmi.

Katalog mieszkań

 Ruszyła budowa inwestycji Parkove Love 

Zadzwoń lub wyślij formularz z zapytaniem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!

tel. 42 620 09 06

Powierzchnia

m2
m2

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Bud. A

Wybierz piętro

Piętro 5
Piętro 4
Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter
Parkove Love
Parkove Love
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro
Parkove Love
Piętro

Galeria

Ulubione ()